Споредете до 4 продукти:

Michelin E Primacy 225/45 R17 91V

Michelin E Primacy
Michelin E Primacy
Michelin

Michelin E Primacy225/45 R17 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528704222643
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
A
B
69 dB

Највисока цена:  102 €

Цена по парче

102 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,99 €

Назад кон врвот