Споредете до 4 продукти:

Michelin CrossClimate 225/40 R18 92Y

Michelin

Michelin CrossClimate225/40 R18 92Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Michelin
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528708202061
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  138,3 €

Цена по парче

138,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот