Споредете до 4 продукти:

Michelin CrossClimate + 225/45 R18 95Y

Michelin

Michelin CrossClimate +225/45 R18 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Michelin
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528702891568
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  156,4 €

Цена по парче

156,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,15 €

Назад кон врвот