Споредете до 4 продукти:

Michelin CrossClimate + 215/55 R17 94W

Michelin

Michelin CrossClimate +215/55 R17 94W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Michelin
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
W
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  166,8 €

Цена по парче

166,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,89 €

Назад кон врвот