Споредете до 4 продукти:

Michelin CrossClimate + 185/60 R15 88V

Michelin

Michelin CrossClimate +185/60 R15 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Michelin
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528702756836
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
68 dB

Највисока цена:  85,4 €

Цена по парче

85,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,35 €

Назад кон врвот