Споредете до 4 продукти:

Michelin CrossClimate + 175/65 R15 84H

Michelin

Michelin CrossClimate +175/65 R15 84H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Michelin
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
H
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
68 dB

Највисока цена:  90 €

Цена по парче

90 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,41 €

Назад кон врвот