Споредете до 4 продукти:

Michelin Commander II 160/70 B17 73V

Michelin

Michelin Commander II160/70 B17 73V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Michelin
Ширина:
160
Висина:
70
Конструкција:
B
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
73
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528701848013
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  142 €

Цена по парче

142 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот