Споредете до 4 продукти:

Michelin CITY GRIP 150/70 D14 66P

Michelin CITY GRIP
Michelin CITY GRIP
Michelin

Michelin CITY GRIP150/70 D14 66P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Michelin
Ширина:
150
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
66
Индекс на брзина:
P
EAN:
3528700121773
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  60,2 €

Цена по парче

60,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот