Споредете до 4 продукти:

Michelin CITY GRIP 120/70 D15 56S

Michelin CITY GRIP
Michelin CITY GRIP
Michelin

Michelin CITY GRIP120/70 D15 56S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Michelin
Ширина:
120
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
56
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528705562304
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  54,7 €

Цена по парче

54,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот