Споредете до 4 продукти:

Michelin CITY GRIP 120/70 D12 51P

Michelin CITY GRIP
Michelin CITY GRIP
Michelin

Michelin CITY GRIP120/70 D12 51P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Michelin
Ширина:
120
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
51
Индекс на брзина:
P
EAN:
3528706718953
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  45,7 €

Цена по парче

45,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот