Споредете до 4 продукти:

Michelin Alpin A4 215/65 R16 98H

Michelin Alpin A4
Michelin Alpin A4
Michelin

Michelin Alpin A4215/65 R16 98H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Michelin
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528708393714
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  137,7 €

Цена по парче

137,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот