Споредете до 4 продукти:

Michelin Alpin 6 215/60 R16 99T

Michelin

Michelin Alpin 6215/60 R16 99T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Michelin
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528704786039
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  119,7 €

Цена по парче

119,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,59 €

Назад кон врвот