Споредете до 4 продукти:

Michelin Agilis Alpin 225/75 R16 121/120R

Michelin Agilis Alpin
Michelin Agilis Alpin
Michelin

Michelin Agilis Alpin225/75 R16 121/120R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Michelin
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
121/120
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528709201728
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  235,9 €

Цена по парче

235,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  15,72 €

Назад кон врвот