Споредете до 4 продукти:

Michelin Agilis Alpin 215/60 R17 109/107T

Michelin Agilis Alpin
Michelin Agilis Alpin
Michelin

Michelin Agilis Alpin215/60 R17 109/107T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Michelin
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528705626396
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  192,3 €

Цена по парче

192,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,15 €

Назад кон врвот