Споредете до 4 продукти:

Michelin Agilis Alpin 185/75 R16 104/102R

Michelin Agilis Alpin
Michelin Agilis Alpin
Michelin

Michelin Agilis Alpin185/75 R16 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Michelin
Ширина:
185
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528707541826
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  140,2 €

Цена по парче

140,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,86 €

Назад кон врвот