Споредете до 4 продукти:

Michelin AGILIS 51 215/60 R16 103/101T

Michelin AGILIS 51
Michelin AGILIS 51
Michelin AGILIS 51
Michelin

Michelin AGILIS 51215/60 R16 103/101T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
103/101
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528705137212
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  138,60 €

Цена по парче

138,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,58 €

Назад кон врвот