Споредете до 4 продукти:

Metzeler UNICROSS 120/90 D18 65M

Metzeler UNICROSS
Metzeler UNICROSS
Metzeler

Metzeler UNICROSS120/90 D18 65M

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
120
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
65
Индекс на брзина:
M
EAN:
8019227167917

Највисока цена:  68 €

Цена по парче

68 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот