Споредете до 4 продукти:

Metzeler Tourance U Front 100/90 D19 57H

Metzeler

Metzeler Tourance U Front100/90 D19 57H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TT
Производител:
Metzeler
Ширина:
100
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
57
Индекс на брзина:
H

Највисока цена:  87,1 €

Цена по парче

87,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот