Споредете до 4 продукти:

Metzeler Tourance NEXT 170/60 R17 72V

Metzeler Tourance NEXT
Metzeler Tourance NEXT
Metzeler

Metzeler Tourance NEXT170/60 R17 72V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
170
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
72
Индекс на брзина:
V
EAN:
8019227231236
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  178,2 €

Цена по парче

178,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот