Споредете до 4 продукти:

Metzeler Tourance NEXT 120/70 ZR17 58W

Metzeler Tourance NEXT
Metzeler Tourance NEXT
Metzeler

Metzeler Tourance NEXT120/70 ZR17 58W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
120
Висина:
70
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
58
Индекс на брзина:
W
EAN:
8019227231199
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  137,8 €

Цена по парче

137,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот