Споредете до 4 продукти:

Metzeler Tourance EXP Front 100/90 D19 57H

Metzeler

Metzeler Tourance EXP Front100/90 D19 57H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
100
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
57
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227181579
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  88,5 €

Цена по парче

88,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот