Споредете до 4 продукти:

Metzeler Tourance EXP 140/80 R17 69V

Metzeler Tourance EXP
Metzeler Tourance EXP
Metzeler

Metzeler Tourance EXP140/80 R17 69V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
140
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
69
Индекс на брзина:
V
EAN:
8019227193824
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  126,5 €

Цена по парче

126,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот