Споредете до 4 продукти:

Metzeler Tourance EXP 120/90 D17 64S

Metzeler Tourance EXP
Metzeler Tourance EXP
Metzeler

Metzeler Tourance EXP120/90 D17 64S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TT
Производител:
Metzeler
Ширина:
120
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
64
Индекс на брзина:
S
EAN:
8019227181616
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  89,2 €

Цена по парче

89,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот