Споредете до 4 продукти:

Metzeler Tourance 150/70 R17 69V

Metzeler Tourance
Metzeler Tourance
Metzeler

Metzeler Tourance150/70 R17 69V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
150
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
69
Индекс на брзина:
V
EAN:
8019227112795
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  124,8 €

Цена по парче

124,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот