Споредете до 4 продукти:

Metzeler Tourance 140/80 R17 69H

Metzeler Tourance
Metzeler Tourance
Metzeler

Metzeler Tourance140/80 R17 69H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
140
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
69
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227101218
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  122,4 €

Цена по парче

122,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот