Споредете до 4 продукти:

Metzeler Sportec M5 Interact E 190/50 ZR17 73W

Metzeler

Metzeler Sportec M5 Interact E190/50 ZR17 73W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Supersport улични гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
190
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
73
Индекс на брзина:
W
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  146,3 €

Цена по парче

146,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот