Споредете до 4 продукти:

Metzeler Sportec M5 Interact 200/50 ZR17 75W

Metzeler Sportec M5 Interact
Metzeler Sportec M5 Interact
Metzeler

Metzeler Sportec M5 Interact200/50 ZR17 75W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Supersport улични гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
200
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
W
EAN:
8019227202847
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  149,5 €

Цена по парче

149,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот