Споредете до 4 продукти:

Metzeler Sportec M5 Interact 120/60 ZR17 55W

Metzeler Sportec M5 Interact
Metzeler Sportec M5 Interact
Metzeler

Metzeler Sportec M5 Interact120/60 ZR17 55W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Supersport улични гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
120
Висина:
60
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
55
Индекс на брзина:
W
EAN:
8019227197129
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  97,4 €

Цена по парче

97,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот