Споредете до 4 продукти:

Metzeler SPORTEC M3 170/60 ZR17 72W

Metzeler SPORTEC M3
Metzeler SPORTEC M3
Metzeler

Metzeler SPORTEC M3170/60 ZR17 72W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи радијални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
170
Висина:
60
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
72
Индекс на брзина:
W
EAN:
8019227159097
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  123,9 €

Цена по парче

123,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот