Споредете до 4 продукти:

Metzeler SPORTEC M3 120/60 ZR17 55W

Metzeler SPORTEC M3
Metzeler SPORTEC M3
Metzeler

Metzeler SPORTEC M3120/60 ZR17 55W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи радијални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
120
Висина:
60
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
55
Индекс на брзина:
W
EAN:
8019227159035
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  108,6 €

Цена по парче

108,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот