Споредете до 4 продукти:

Metzeler SPORTEC M1 180/55 ZR17 73W

Metzeler SPORTEC M1
Metzeler SPORTEC M1
Metzeler

Metzeler SPORTEC M1180/55 ZR17 73W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Supersport улични гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
180
Висина:
55
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
73
Индекс на брзина:
W
EAN:
8019227132205

Највисока цена:  122,5 €

Цена по парче

122,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот