Споредете до 4 продукти:

Metzeler Roadtec Z8 Interact 160/60 ZR18 70W

Metzeler Roadtec Z8 Interact
Metzeler Roadtec Z8 Interact
Metzeler

Metzeler Roadtec Z8 Interact160/60 ZR18 70W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи радијални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
160
Висина:
60
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
70
Индекс на брзина:
W
EAN:
8019227218602
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  144,4 €

Цена по парче

144,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот