Споредете до 4 продукти:

Metzeler Roadtec Z8 Interact 120/60 ZR17 55W

Metzeler Roadtec Z8 Interact
Metzeler Roadtec Z8 Interact
Metzeler

Metzeler Roadtec Z8 Interact120/60 ZR17 55W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи радијални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
120
Висина:
60
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
55
Индекс на брзина:
W
EAN:
8019227206890
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  106,7 €

Цена по парче

106,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот