Споредете до 4 продукти:

Metzeler Roadtec Z8 Interact 110/80 ZR18 58W

Metzeler Roadtec Z8 Interact
Metzeler Roadtec Z8 Interact
Metzeler

Metzeler Roadtec Z8 Interact110/80 ZR18 58W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи радијални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
110
Висина:
80
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
58
Индекс на брзина:
W
EAN:
8019227218589
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  122,5 €

Цена по парче

122,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот