Споредете до 4 продукти:

Metzeler Roadtec Z6 E 180/55 ZR17 73W

Metzeler

Metzeler Roadtec Z6 E180/55 ZR17 73W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи радијални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
180
Висина:
55
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
73
Индекс на брзина:
W
EAN:
8019227163766

Највисока цена:  131 €

Цена по парче

131 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот