Споредете до 4 продукти:

Metzeler ROADTEC Z6 190/50 ZR17 73W

Metzeler ROADTEC Z6
Metzeler ROADTEC Z6
Metzeler

Metzeler ROADTEC Z6190/50 ZR17 73W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи радијални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
190
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
73
Индекс на брзина:
W
EAN:
8019227144901

Највисока цена:  131,6 €

Цена по парче

131,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот