Споредете до 4 продукти:

Metzeler ROADTEC Z6 120/70 ZR17 58W

Metzeler ROADTEC Z6
Metzeler ROADTEC Z6
Metzeler

Metzeler ROADTEC Z6120/70 ZR17 58W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи радијални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
120
Висина:
70
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
58
Индекс на брзина:
W
EAN:
8019227160666

Највисока цена:  100,6 €

Цена по парче

100,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот