Споредете до 4 продукти:

Metzeler RENNSPORT 180/55 ZR17 73W

Metzeler

Metzeler RENNSPORT180/55 ZR17 73W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Supersport улични гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
180
Висина:
55
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
73
Индекс на брзина:
W
EAN:
8019227130713
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  146,2 €

Цена по парче

146,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот