Споредете до 4 продукти:

Metzeler Racetec SM K1 125/80 R17

Metzeler

Metzeler Racetec SM K1125/80 R17

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за тркање
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
125
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
EAN:
8019227199178

Највисока цена:  126,9 €

Цена по парче

126,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот