Споредете до 4 продукти:

Metzeler RACETEC SLICK 120/70 R17

Metzeler RACETEC SLICK
Metzeler RACETEC SLICK
Metzeler

Metzeler RACETEC SLICK120/70 R17

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за тркање
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
120
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
EAN:
8019227173642

Највисока цена:  142,3 €

Цена по парче

142,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот