Споредете до 4 продукти:

Metzeler Racetec RR CompK Slick 190/55 R17

190/55 R17
Metzeler
Metzeler

Metzeler Racetec RR CompK Slick190/55 R17

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за тркање
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
190
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
EAN:
8019227199123
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  160,6 €

Цена по парче

160,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот