Споредете до 4 продукти:

Metzeler Racetec RR CompK Slick 180/55 R17

180/55 R17
Metzeler
Metzeler

Metzeler Racetec RR CompK Slick180/55 R17

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за тркање
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
180
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
EAN:
8019227199130
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  148 €

Цена по парче

148 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот