Споредете до 4 продукти:

Metzeler Racetec RR CompK Slick 120/70 R17

120/70 R17
Metzeler
Metzeler

Metzeler Racetec RR CompK Slick120/70 R17

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за тркање
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
120
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
EAN:
8019227274387
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  122,2 €

Цена по парче

122,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот