Споредете до 4 продукти:

Metzeler RACETEC RAIN 120/70 R17

Metzeler RACETEC RAIN
Metzeler RACETEC RAIN
Metzeler

Metzeler RACETEC RAIN120/70 R17

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за тркање
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
120
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
EAN:
8019227158854

Највисока цена:  154,2 €

Цена по парче

154,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот