Споредете до 4 продукти:

Metzeler RACETEC INTERACT 180/60 ZR17 75V

Metzeler RACETEC INTERACT
Metzeler RACETEC INTERACT
Metzeler

Metzeler RACETEC INTERACT180/60 ZR17 75V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за тркање
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
180
Висина:
60
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
V
EAN:
8019227207125
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  209,7 €

Цена по парче

209,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот