Споредете до 4 продукти:

Metzeler PERFECT ME 11 90/90 D18 51H

Metzeler PERFECT ME 11
Metzeler PERFECT ME 11
Metzeler

Metzeler PERFECT ME 1190/90 D18 51H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
90
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
51
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227011241

Највисока цена:  75,8 €

Цена по парче

75,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот