Споредете до 4 продукти:

Metzeler PERFECT ME 11 3.25 D19 54S

Metzeler PERFECT ME 11
Metzeler PERFECT ME 11
Metzeler

Metzeler PERFECT ME 113.25 D19 54S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
3.25
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
54
Индекс на брзина:
S
EAN:
8019227011111

Највисока цена:  76,4 €

Цена по парче

76,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот