Споредете до 4 продукти:

Metzeler PERFECT ME 11 3.25 D18 52H

Metzeler PERFECT ME 11
Metzeler PERFECT ME 11
Metzeler

Metzeler PERFECT ME 113.25 D18 52H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
3.25
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
52
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227011173

Највисока цена:  104,7 €

Цена по парче

104,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот