Споредете до 4 продукти:

Metzeler MEZ2 Steel Radial 130/80 R17 65H

Metzeler

Metzeler MEZ2 Steel Radial130/80 R17 65H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи радијални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
130
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
65
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227084351

Највисока цена:  97,3 €

Цена по парче

97,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот