Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon NWS 140/90 B16 77H

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon NWS140/90 B16 77H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
140
Висина:
90
Конструкција:
B
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227153972

Највисока цена:  169,5 €

Цена по парче

169,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот